Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Szkolenia
Jeśli jesteś odpowiedzialny/a za sprzedaż, zarządzanie, rozwój pracowników w Twojej firmie – Z nami nauczysz się jak to robić. Zapraszamy osoby zarządzające sprzedażą, handlowców, osoby odpowiedzialne za rekrutację i rozwój pracowników, czy też osoby chcące rozwinąć swoje predyspozycje indywidualne do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Tylko nasi najlepsi, najbardziej doświadczeni współpracownicy są dedykowani do prowadzenia szkoleń w formie zarówno otwartej jak i zamkniętej. Specyfika szkoleń otwartych polega na tym, że spotykają się na nich przedstawiciele różnych firm, z różnymi doświadczeniami zawodowymi. Daje to możliwość szerokiej wymiany informacji, spojrzenia na własne problemy z innej perspektywy, nawiązanie relacji biznesowych. Gwarantujemy sprawną organizację - to my zorganizujemy salę szkoleniową, wyżywienie, zarezerwujemy miejsce noclegowe dla uczestników, pomożemy z dojazdem i udzielimy wszelkiego niezbędnego wsparcia. Natomiast szkolenia zamknięte są dedykowane jednej organizacji, co daje możliwość lepszego dopasowania programu do potrzeb firmy oraz jej pracowników. Oprócz kwestii programowej, dostosujemy do Państwa potrzeb również sposób prowadzenia zajęć, rodzaj ćwiczeń i zadań do realizacji, zrealizujemy szkolenie w dowolnym miejscu, uzgodnionym wspólnie z Państwem.

By zapewnić najwyższą jakość naszych szkoleń – zajęcia odbywają się w małych, maksymalnie kilkunastoosobowych grupach.

Ale nasze działania nie obejmują wyłącznie organizacji i realizacji samego szkolenia. Przed warsztatem prowadzimy identyfikację i analizę potrzeb szkoleniowych, uwzględniając zarówno oczekiwania osób zlecających szkolenie ale również samych uczestników. Po zakończonym szkoleniu pozostajemy do Państwa dyspozycji. Efekty naszej pracy będą utrwalone dzięki możliwości kontaktu, doradztwa i wsparcia trenera prowadzącego zajęcia w ciągu trzech miesięcy po szkoleniu.

Zadbamy o to, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z uczestnictwa w naszym szkoleniu i pomożemy Państwu we wdrożeniu nowych umiejętności w życie.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania! Numer telefonu: 517 90 80 09
Dostępne szkolenia
Prowadzenie skutecznej rekrutacji i selekcji pracowników
Assessment i Development Centre – projektowanie i prowadzenie
Head – hunting czyli jak zostać łowcą głów
Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic

Na przyszłość proponowane:
Zarządzanie sprzedażą
Techniki sprzedaży
Profesjonalna obsługa Klienta
Negocjacje w sprzedaży
Partnerzy