Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
O nas
Przedstawiciele.pl to sprawnie działający oraz stale i dynamicznie rozwijający się serwis ogłoszeń o pracę w branży HANDEL i SPRZEDAŻ.

Działalność rozpoczęliśmy w 2004r. - jako PIERWSZY portal internetowy oferujący zamieszczanie ogłoszeń o pracę w branży HANDEL i SPRZEDAŻ.

Począwszy od 2004r., ciągle udoskonalamy funkcjonowanie naszego serwisu, rozbudowując go o kolejne sekcje. Obecnie świadczymy usługi nie tylko w zakresie internetowych ogłoszeń o pracę, ale również szkoleń, rekrutacji i selekcji pracowników oraz wynajmu hostess. Naszym priorytetem jest ulepszenie funkcjonowania Państwa firmy poprzez wyszukanie odpowiednich kandydatów.
Co miesiąc nasz serwis odwiedzany jest przez setki tysięcy osób poszukujących pracę. Obecnie współpracuje z nami wiele, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych korporacji, a katalog firm współpracujących stale poszerza się o nowe pozycje.

W 2009r. podjeliśmy decyzję o połączeniu z irlandzką firmą, która posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w zakresie e-businessu. Wykorzystując wspólne siły i doświadczenie udoskonaliliśmy funkcjonowanie serwisu Przedstawiciele.pl.

Dziś po kilku latach permanentnego rozwoju, Przedstawiciele.pl to uznana marka, kojarzona z rzetelnością, solidnością oraz profesjonalizmem. Doświadczony zespół służy radą i pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniej i korzystnej dla Państwa oferty.

Pisząc sekcję "O NAS", nie sposób pominąć zasług załogi Przedstawiciele.pl, która współtworzy sukces serwisu.Umożliwia pracodawcom wyszukanie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.
Stwarza nowe możliwości dla osób poszukujących pracy, które pragną się rozwijać zawodowo, pokierować swoją karierą, dążyć do wyznaczonych celów.

Partnerzy