Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
SŁOWO KLUCZOWE
BRANŻA
REGION
Partnerzy
1 2 3 4
Wnp
Wnp
http://www.wnp.pl

Portal gospodarczy wnp.pl specjalizuje się w dostarczaniu wiadomości o najważniejszych gałęziach przemysłu oraz trendach i zmianach zachodzących w gospodarce. Odwiedzają go menedżerowie zarządzający przedsiębiorstwami przemysłowymi i produkcyjnymi, a także wysokiej klasy specjaliści, poszukujący informacji związanych z energetyką, hutnictwem, górnictwem, transportem, przemysłem naftowo-chemicznym, branżą IT oraz finansami. Istotną grupę użytkowników stanowią również studenci uczelni technicznych i ekonomicznych. 

Portal Spożywczy
Portal Spożywczy
http://www.portalspozywczy.pl

Serwis portalspozywczy.pl jest dedykowany branży żywnościowej, a w szczególności kadrze zarządzającej firm działających w następujących sektorach: mleczarskim, mięsnym, zbożowym, owocowym i warzywnym. Serwisy tematyczne wzbogacono o informacje i porady związane z handlem, nowymi technologiami, logistyką, finansami, prawem i rynkiem pracy. Portalspozywczy.pl stanowi swoisty "dziennik" dla uczestników rynku spożywczego.

Rynek Zdrowia
Rynek Zdrowia
http://www.rynekzdrowia.pl

Portal rynekzdrowia.pl jest kierowany do menedżerów branży medycznej, polityków odpowiadających za opiekę zdrowotną, lekarzy, przedstawicieli ośrodków akademickich i placówek naukowych, a także dostawców współpracujących z placówkami, przedstawicieli rynku ubezpieczeniowego i inwestorów. Portal opisuje i komentuje decyzje dotyczące funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej, zmiany w prawie oraz modele finansowania tego sektora. Donosi o najnowszych osiągnięciach i trendach w terapiach poszczególnych chorób.

Dla Handlu
Dla Handlu
http://www.dlahandlu.pl

Portal dlahandlu.pl ma charakter informacyjno-poradnikowy, a jego adresatami są właściciele sklepów i hurtowni, kierownicy placówek handlowych oraz menadżerowie zarządzający małymi i średnimi sieciami sklepów. Obok bieżących wiadomości z życia branży portal publikuje liczne wskazówki, porady, analizy rynkowe, komentarze fachowców oraz opinie osób na co dzień zajmujących się prowadzeniem własnego biznesu. Stanowi platformę wymiany informacji, kontaktów, wskazówek i doświadczeń. Nowym narzędziem jest „koszyk cenowy”, służący monitorowaniu cen kilkudziesięciu produktów FMCG w ponad dwudziestu sieciach sklepów.

Trovit
Trovit
http://www.trovit.pl

Trovit to wyszukiwarka ofert pracy, nieruchomości oraz samochodów, lider w Europie i Ameryce Południowej. Codziennie zamieszczamy dziesiątki tysięcy nowych ofert z ponad trzystu serwisów ogłoszeniowych.

Tutaj znajdziesz swoją nową pracę, dom lub samochód!

Renego
Renego
http://praca.renego.pl

Renego.pl to nowoczesna wyszukiwarka ofert pracy gdzie szybko i skutecznie znajdziesz oferty pracy z większości polskich serwisów pracy.

W Renego.pl możesz zawsze znaleźć najświeższe oferty pracy, które na bieżąco są wyszukiwane w internecie. 

Ta wyszukiwarka to dobry sposób na znalezienie nowej pracy. 

Katalog Przedsiębiorstw
Katalog Przedsiębiorstw
http://katalogprzedsiebiorstw.pl

Platforma biznesowa KatalogPrzedsiebiorstw.pl powstała w celu unifikacji barier związanych z dostępnością danych dotyczących  produktów i  usług polskich  przedsiębiorców. Wspieramy, poprzez unikalne mechanizmy marketingowe, firmy z sektora MSP oraz firmy duże, które mogą być doskonałym rozwiązaniem w zakresie dostarczenia cennych usług, technologii i  produktów dla innych podmiotów działających na rynku. Portal powstał w wersji trzyjęzykowej, co powoduje, że także przedsiębiorstwa z całej Unii Europejskiej mogą korzystać z informacji zawartych w niniejszej bazie firm. Staramy się także być dostarczycielem wiedzy i informacji by przedsiębiorstwa polskie razem z Nami rozwijały się równie dynamicznie. W tym celu został przygotowany projekt Akademia Biznesu – wiedza biznesowa w pigułce. Mamy nadzieję, iż  spis firm przygotowany przez serwis KatalogPrzedsiebiorstw.pl przyczyni się rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

1 2 3 4