Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
SŁOWO KLUCZOWE
BRANŻA
REGION
SZUKAJ HANDLOWCÓW:
mariusz starzak
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY


Szanowni Państwo, we wrześniu 2004 roku rozpocząłem pracę w handlu w firmie Hurtownia Książek Top Education, w Rzeszowie gdzie zajmowałem się sprzedażą atlasów historycznych i geograficznych, słowników, książek dla dzieci itp. Pracowałem również w Wydawnictwie F.H. Sfinks z siedzibą w Częstochowie , gdzie jako regionalny przedstawiciel handlowy na region podkarpacki, zajmowałem się tam sprzedażą edycji wielotomowych, encyklopedii, literatury polskiej i światowej, historii Polski i świata. Przez krótki okres czasu pracowałem również jako magazynier (umowa na zastępstwo) w hurtowni win i alkoholi z całego świata Prowin w Rzeszowie, gdzie sprzedawano kilkaset rodzajów win (wytrawnych, półwytrawnych, szampanów, vermuthów, itp.)
Pracowałem również w rozlewni wód Rzeszowianka z siedzibą w Borku Starym, firma IWA Spółka zoo, gdzie pracowałem jako przedstawiciel handlowy\vanseller, następnie zaś podjąłem pracę w firmie Chmielnik Zdrój gdzie od stycznia 2010 roku pracowałem w dziale marketingu i sprzedaży jako pracownik ds. administracyjnych, zaś od lipca 2014 w związku ze zmianą zamieszkania (z Rzeszowa do Jasła) podjąłem pracę w tej samej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego (rejon pracy Jasło, Gorlice, Strzyżów).
Jasło
województwo podkarpackie
wyślij wiadomość
dodaj do znajomych
WYKSZTAŁCENIE
historia
Uniwersytet Rzeszowski
od 1999-10 do 2004-06
DOŚWIADCZENIE
przedstawiciel handlowy
Chmielnik Zdrój S.A.
od 2014-07 do 2017-11
Branża:
Spożywcza
Opis:
sprzedaż napojów i wód na rejonie Jasła, Gorlic i Strzyżowa
pracownik ds administracyjnych w dziale marketingu i sprzedaży
Chmielnik Zdrój S.A.
od 2010-01 do 2012-07
Branża:
Spożywcza
Opis:
W firmie Chmielnik Zdrój pracowałem również jako pracownik ds administracyjnych gdzie zajmowałem się sprzedażą i marketingiem, koordynacją pracy kierowców na rejonach, rekrutacją nowych pracowników, wyznaczaniem nowych rejonów pracy, organizacją pracy na rejonach w okresie zimowym(branża napojów) itp.
przedstawiciel handlowy\vanseller
IWA SP ZOO
od 2008-06 do 2009-12
Branża:
Spożywcza
Opis:
sprzedaż napojów i wód marki Rzeszowianka w rejonie Rzeszowa
przedstawiciel handlowy
3.) Wydawnictwo F.H. Sfinks , Częstochowa, ul. Mirowska
od 2007-04 do 2008-02
Branża:
Edukacja/ Wydawnictwa
Opis:
Pracowałem również w Wydawnictwie F.H. Sfinks z siedzibą w Częstochowie , gdzie jako regionalny przedstawiciel handlowy na region podkarpacki, zajmowałem się tam sprzedażą edycji wielotomowych, encyklopedii, literatury polskiej i światowej, historii Polski i świata.
kolporter
4.) F.H.U. Marco Warszawa
od 2007-01 do 2007-04
Branża:
Edukacja/ Wydawnictwa
Opis:
kolporter książek Panorama Firm
magazynier
5.) P.H.U. Pro Dentica, Rzeszów
od 2006-08 do 2006-12
Branża:
Spożywcza
Opis:
Przez krótki okres czasu pracowałem również jako magazynier (umowa na zastępstwo) w hurtowni win i alkoholi z całego świata Prowin w Rzeszowie, gdzie sprzedawano kilkaset rodzajów win (wytrawnych, półwytrawnych, szampanów, vermuthów, itp.)
przedstawiciel handlowy
6.) Top Education, hurtownia książek,Rzeszów, przedstawiciel handlowy wrzesień 2004 – sierpień 2005
od 2004-09 do 2005-08
Branża:
Edukacja/ Wydawnictwa
Opis:
Szanowni Państwo, we wrześniu 2004 roku rozpocząłem pracę w handlu w firmie Hurtownia Książek Top Education, w Rzeszowie gdzie zajmowałem się sprzedażą atlasów historycznych i geograficznych, słowników, książek dla dzieci itp.