Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Kim jesteśmy ?

Wielkopolska SKOK istnieje na rynku już 16 lat i nawiązuje do tradycji pierwszych Kas Stefczyka. Jest członkiem Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej, działa wśród członków Stowarzyszenia Wielkopolska 2000. Jest instytucją świadczącą szeroki zakres konkurencyjnych usług finansowych. Pożyczki, lokaty, przekazy Western Union, ubezpieczenia, e-usługi, karty Visa , przelewy – to filary naszej działalności.

WSKOK zrzesza obecnie ponad 75 tys. członków. Stale zyskujemy sympatię i uznanie nowych Klientów. Co miesiąc w szeregi Wielkopolskiej SKOK przyjmujemy ponad tysiąc nowych członków.

Mamy 70 oddziałów działających w sześciu województwach, głównie jednak w Wielkopolsce. Centrala WSKOK mieści się w stolicy regionu, w Poznaniu. Formalnie jesteśmy podzieleni na cztery Regiony: Poznań – 16 oddziałów, Kalisz – 16 oddziałów, Konin – 15 oddziałów i Piła – 23 oddziały.

Wielkopolska SKOK od początku istnienia nastawiona jest na utrzymanie najwyższej jakości oferowanych usług. Naszym celem jest zagwarantowanie Klientom łatwego dostępu do nowoczesnych produktów finansowych, tanich kredytów i korzystnych lokat, do atrakcyjnych ubezpieczeń. Od 1 kwietnia 2005 Wielkopolska SKOK posiada Certyfikat Jakości ISO 9001 : 2000 co jest potwierdzeniem dobrego zarządzania jakością. W marcu 2010 – Wielkopolska SKOK otrzymała prestiżowy tytuł Solidny Pracodawca Roku.