Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
O Firmie

Grupa Saint-Gobain (www.saint-gobain.com) jest  międzynarodową firmą obecną na wszystkich kontynentach specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa. Realizowana przez Saint-Gobain strategia Habitat, gdzie jako Habitat Saint-Gobain rozumie wszytko, co dotyczy domów, mieszkań i pomieszczeń, w których żyjemy, pracujemy i wypoczywamy, jest odpowiedzią na kluczowe wyzwania naszych czasów: wzrost gospodarczy, oszczędność energii i ochrona środowiska.

Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce, gdzie działa od 1993 roku. Jest liderem we wszystkich dziedzinach swojej działalności. Saint-Gobain posiada w Polsce 25 zakładów produkcyjnych, ponad 140 punktów dystrybucji materiałów budowlanych i zatrudnia 6,5 tys. osób.

Dynamiczny rozwój i wartość inwestycji Grupy w Polsce jest wyraźnym potwierdzeniem strategii rozwoju Grupy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i dowodem, że Polska jest ważnym krajem w tej właśnie strategii.

Grupa Saint-Gobain inwestuje w ciągly rozwój kompetencji swoich pracowników, oferuje możliwość rozwijania kariery zawodowej w całej Polsce i na świecie, promując mobilność i wymianę doświadczeń.
Saint-Gobain aktywnie także współpracuje z uczelniami, gdzie prowdzi programy edukacyjno-rozwojowe wspierając edukację studentów i absolwentów w obszarze teorii i praktyki zarządzania międzynarodowym przedsiębiorstwem przemysłowym oraz wymiany doświadczeń.