Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
O firmie

Witamy!
Każdego dnia Office Depot zaopatruje miliony swoich Klientów w Europie i na całym świecie w materiały biurowe, troszcząc się jednocześnie o ich interesy. Jako światowy lider w dostarczaniu artykułów biurowych oraz produktów wyposażenia biura, nieustannie staramy się odróżnić jakość naszych materiałów biurowych i usług od oferty konkurencji.

Nie ma firmy, która sprzedałaby więcej artykułów biurowych, do większej ilości Klientów, przez większą ilość kanałów, w większej ilości krajów jak Office Depot.

Filozofia naszej firmy opiera się na pełnym oddaniu Klientowi. Office Depot podchodzi do klientów uczciwie, profesjonalnie oraz indywidualnie, oferując im materiały biurowe najwyższej jakości. Szacunek jest podstawą wszystkich naszych kontaktów z klientami.

Z pomocą profesjonalnej logistyki oraz systemu zarządzania zasobami wszystkie zamówienia naszych Klientów na materiały biurowe, meble biurowe, artykuły spożywcze bądź chemiczne, zawsze i w całości trafiają na czas.

Kiedy wybierasz partnera biznesowego zaufanie jest sprawą fundamentalną. Office Depot to firma, której możesz zaufać. Zapewnimy Ci produkty i usługi do Twojego biura najwyższej jakości, szereg doskonale wykwalifikowanych specjalistów, szeroki wybór artykułów biurowych oraz zaangażowanie
w dostarczanie gotowych rozwiązań.

Nasza firma nieustannie stara się sprostać wymaganiom swoich Klientów. Zawsze kładziemy najwyższy nacisk na Wasze zadowolenie i satysfakcję.