Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
O firmie:

Intax Group Sp. z o.o. w obecnej formie działa od maja 2004 roku. Powstała ona na bazie dwóch firm, działających na rynku finansowym od prawie dziesięciu lat : małopolskiej- Biuro Obsługi Finansowej INWESTOR oraz działającej w centralnej Polsce-WIELKOPOLSKIEJ GRUPY MARKETINGOWEJ.

Posiadamy jasno sprecyzowaną misję, w myśl której budujemy przyjazną sieć placówek kasowych do obsługi szerokiej rzeszy klientów. Placówki te pośredniczą w przekazywaniu opłat powszechnych, takich jak czynsz, energia, gaz, telefon, spłaty kredytów itp.

Naszym celem jest stworzenie ogólnokrajowej sieci niewielkich punktów pod nazwą Microcash. Strategia nasza opiera się na skupianiu pod naszym patronatem samodzielnych podmiotów, którym dajemy "know-how", oprogramowanie, oraz cały system bankowo-rozliczeniowy. Microcash tworzą sieć charakteryzującą się dużą dostępnością poprzez niskie koszty prowizyjne oraz przyjazne lokalizacje. Mieszczą się głównie w placówkach handlowych o dużym natężeniu lub na osiedlach mieszkaniowych. Niektóre nasze Punkty mają możliwość rozszerzenia działalności o inne instrumenty finansowe jak: kredyty, karty kredytowe, rachunki czy lokaty bankowe czy jedyny na rynku Market Ubezpieczeniowy.

Nasz system oparty jest o nowatorską platformę Merchand to Bank. Oznacza to, że wszystkie
wpłaty są realizowane przez specjalnie w tym celu założone przez Państwa konto, za pomocą specjalnej aplikacji zintegrowanej z serwerem bankowym.

Każdy z naszych partnerów posiada zamontowany u siebie „wirtualny terminal” (końcówkę) serwera bankowego. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo powierzonych środków finansowych, ponieważ tylko Państwa placówki będą miały dostęp do swojego rachunku w Banku rozliczającym.

Transakcje mogą być realizowane w czasie rzeczywistym pod warunkiem posiadania środków
na rachunku.

Dzięki wykorzystaniu tej technologii możemy zapewnić niezwykle wysoki poziom stabilności
i bezpieczeństwa systemu, a samym punktom kasowym zaproponować nowe, korzystne usługi.
W oczywisty sposób zwiększa to atrakcyjność rozwiązania oraz umożliwia jego szybkie upowszechnianie się.

Zasada działania systemu jest niezwykle prosta: klient może płacić bezpośrednio w kasie sklepowej rachunki wszystkich wystawców. Informacja o płatności uzyskiwana jest albo z kodu kreskowego, który jest w odpowiedni sposób dekodowany, albo też jest wprowadzana przy pomocy klawiatury. Sam proces trwa zaledwie kilka sekund. Klient natychmiast po dokonaniu płatności od razu otrzymuje jej potwierdzenie z nadrukowanym unikalnym kodem autoryzacyjnym. Informacje o płatnościach są następnie przesyłane do Banku Rozliczeniowego skąd od razu po przetworzeniu pliku wędrują do wierzyciela.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY