Międzynarodowa firma z branży finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:
Doradców Klienta z branż finansowych, ubezpieczeniowych oraz telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Bobolice, Białogard, Sianów, Polanów, Myślibórz, Pyrzyce, Choszczno, Wałcz, Gryfino, Choszczyno, Drawsko, Pomorsko, Szczecinek, Stargard Szczeciński, Łobez, Świdwin, Białogard, Koszalin, Kołobrzeg, Gryfice, Kamień Pomorski, Szczecin, Świnoujście, Police
Obowiązki:
  • obsługa klientów indywidualnych (badanie potrzeb, doradztwo)
  • prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie
  • obsługa systemu on-line
  • obsługa klienta przez telefon
Wymagania:
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • determinacja i skuteczność w działaniu
Oferujemy:
  •  pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  elastyczne formy zatrudnienia (umowa zlecenie/działalność gospodarcza)
  •  profesjonalny system wdrożenia do pracy oraz szkolenia
  •  możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  •  możliwości awansu

CV prosimy przesyłać na adres: dagmara.kus@proficredit.pl z dopiskiem DK/nazwa miasta

Dane kontaktowe:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

praca-przedstawiciele.pl