2040.io (twórcy Edwarda)
poszukuje osoby na stanowisko:
Business development manager
Miejsce pracy: woj. małopolskie
Informacje o firmie:

Jesteśmy krakowskim start-upem, grupą pasjonatów technologii tworzących inteligentnego asystenta dla działów sprzedaży o imieniu Edward (http://edward.ai).

Patrzymy w przyszłość. Wierzymy, że w 2040 roku sztuczna inteligencja dorówna nam możliwościami, dlatego już dziś rozwiązujemy problemy związane z wzrostem liczby biznesowych danych i skomplikowanymi systemami typu CRM, BI.
W przyszłości użytkownicy takich aplikacji korzystać będą powszechnie z wirtualnych asystentów, którzy mając dostęp do biznesowych danych będą wyciągać odpowiednie wnioski bez konieczności ręcznej analizy.

Zadania:

W związku z ambitnymi planami sprzedażowymi poszukujemy osoby, która będzie pracowała z nami w roli business development managera.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli nieobce są Ci nowoczesne metody pozyskiwania Klientów i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w rozwoju innowacyjnego narzędzia, jakim jest Edward. 

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będą:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • udział w budowie sieci Partnerów
  • przygotowywanie prezentacji i ofert
  • wsparcie dla Klientów i Partnerów podczas wdrożenia
Wymagania:

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, tj. związanym z aktywnym poszukiwaniem i pozyskiwaniem klientów i budowy sieci partnerskiej. Oprócz tego mile widziane będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów z branży IT (najchętniej CRM)
  • znajomość języka angielskiego
  • swobodne poruszanie się w narzędziach do tele-wideo konferencji
  • znajomość rynku narzędzi SAAS wspomagających sprzedaż
  • prawo jazdy

Wiemy, że kluczowe jest, aby Klientom oferować produkt, w który samemu się wierzy. Nasz Edward zwiększa efektywność działów sprzedaży, więc jeżeli pracujesz w tym środowisku z pełnością pokochasz narzędzie, którego będziesz oferować Klientom :)

Jesteśmy młodą firmą, ale poszukujemy doświadczonej osoby, która wzmocni nasz zespół. Oprócz wynagrodzenia podstawowego, premii uzależnionych od wyników oferujemy w przyszłości opcje objęcia udziałów

Szukamy osoby, która potraktuję ten projekt jako wyzwanie i będzie chciała wspólnie z nami dalej tworzyć sukces firmy.

Dane kontaktowe:

adres e-mail: jobs@edward.ai
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
 
praca-przedstawiciele.pl