Facebook
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Poznaj nas bliżej!

Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego najczęściej prowadzimy rekrutacje do Działu Sprzedaży. Pierwszym etapem kariery w tym dziale jest stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Rynku (przedstawiciela handlowego). W Coca-Cola HBC Polska patrzymy szerzej na rolę osób mających bezpośredni kontakt z klientami i doceniamy wagę ich codziennej pracy. Stawiamy na ludzi, którzy są prawdziwymi partnerami naszych klientów - dbają o budowanie długofalowych relacji i zaufania pomiędzy nami a rynkiem.

Na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Rynku mają szansę znaleźć zatrudnienie osoby z niewielkim doświadczeniem zawodowym, które chciałyby rozwijać swoje kompetencje w zakresie sprzedaży. Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku pracuje w terenie – każdy pracownik zatrudniony na tym stanowisku ma do dyspozycji samochód służbowy, telefon oraz narzędzie elektroniczne umożliwiające zdalne przesyłanie zamówień.


Stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Rynku otwiera szanse szybkiego rozwoju zawodowego zgodnie z jasno określoną ścieżką kariery. O możliwościach rozwoju dla urodzonych handlowców oraz ścieżce kariery w Dziale Sprzedaży Coca-Cola HBC Polska rozmawiamy z Dariuszem Mrozem, kierownikiem ds. zarządzania kategorią w firmie.


Jak trafiłeś do firmy Coca-Cola HBC Polska?
Pracę w firmie rozpocząłem w 1998 roku. W tamtym czasie pracowałem w sklepie jubilerskim. Byłem już zmęczony sprzedażą zza lady, potrzebowałem zmiany, nowych wyzwań. Kiedy dotarła do mnie wiadomość, że firma Coca-Cola poszukuje pracowników, nie wahałem się ani chwili. Poszedłem na rozmowę. Okazało się, że się spodobałem - zaproponowano mi pracę merchandisera. 


Pamiętasz początki pracy w firmie?
Pamiętam dokładnie swój pierwszy dzień. To było dla mnie wielkie wydarzenie - w końcu zaczynałem pracę w potężnej firmie. Czułem obawy i niepewność, czy sobie poradzę. Prawie od razu z innym doświadczonym merchandiserem pojechaliśmy na rynek. Miałem zapoznać się z moimi nowymi obowiązkami, zobaczyć, na czym polega ta praca. Od razu mi się spodobało!


Co Ci sprawia radość w Twojej pracy?
Przede wszystkim kontakt z ludźmi, możliwość pracy z różnymi osobowościami. Ale także fakt, że ciągle się uczę i rozwijam. Cieszę się, ponieważ w mojej pracy mam możliwość tworzenia rzeczy nowych - dzięki temu czuję, że mam wpływ na rozwój tak dużej organizacji, jaką jest Coca-Cola HBC Polska i to sprawia mi największą satysfakcję.

Czytaj więcej